Menu strony
Moda
stylistka

Niezwykle przydatne porady stylistki oraz kolorystyki, które sprawią, iż znajdziemy idealny styl dla siebie oraz kolorystykę odzieży i dodatków

Na pewno nie jedna z nas miała kiedyś kłopot z wybraniem odpowiedniego ubrania na daną okazję. Pomimo pełnej szafy mnóstwo z nas nie potrafi znaleźć w niej ubrań, które będą świetnie się prezentowały jak również pasowały do naszej urody. Dobrze jest więc poprosić o pomoc stylistkę, która pomoże nam ubrać się modnie a także wygodnie.
warzywa ekologiczne

Internetowy sklep ze zdrową żywnością

Wciąż mało czasu i coraz mnóstwo na głowie. życie nieustannie przyspiesza i czasem ciężko za nim zdążyć. Aczkolwiek nastała moda na slow life i nawrót do natury. Dużo ludzi chce móc więcej dać rodzinie azarówno dbać o jej zdrowie. W ten trend szczególnie wpisuje się zdrowe odżywianie. Jak to pojednać? Wyjściem jest ekologiczny sklep internetowy.
Zmywalny tatuaż

Najprostszy sposób na ładny akcent swojej stylizacji

Chcesz jeszcze ładniej się prezentować? Na samym początku musisz mieć na uwadze, że w żadnym razie nie powinnaś za bardzo przesadzać we własnych dążeniach do wspaniałości. Moim skromnym zdaniem zbytnie skupianie się na własnym wyglądzie zewnętrznym nie jest odpowiednie. Choć naturalnie przeciwstawny biegun, czyli całkowite deprecjonowanie rangi dbania o swój wygląd również nie jest w porządku. Można śmiało powiedzieć, że jak w naprawdę wszystkim należy zachować rozwagę. I wtedy wszystko powinno być dobrze. Takie musimy mieć założenie.
tatuaż zmywalny

Pomysł nie tylko na okres wakacyjny, tatuaże na wodę - kilka rad

Czy przypominacie sobie Zombie Boya, młodego człowieka z tatuażami? Jego wizerunek wykorzystała Lady Gaga w teledysku, chodził po wybiegu... Jest dowodem na to, że tatuaże zagościły na stałe do tzw przemysłu rozrywkowego. Obecnie swoje ciała pokrywa tatuażami większa część gwiazd i mimo, że nie wszystkie go pokazują niełatwo z trudem odnajdziemy celebrytę bez tatuażu.