Menu strony
Moda
Zmywalny tatuaż

Najprostszy sposób na ładny akcent swojej stylizacji

Chcesz jeszcze korzystniej wyglądać? Początkowo powinnaś zwrócić uwagę, że w żadnym razie nie powinnaś za bardzo przesadzać w swoich dążeniach do wspaniałości. Moim skromnym zdaniem zbyt duże skupianie się na własnym wyglądzie zewnętrznym nie jest wskazane. Chociaż naturalnie przeciwstawny biegun, a więc całkowite deprecjonowanie rangi pielęgnowania własnego wyglądu również nie jest czymś odpowiednim. Można powiedzieć, że jak w dosłownie wszystkim należy zachować rozwagę. I właśnie wtedy wszystko powinno być dobrze. A przynajmniej takie powinniśmy mieć założenie.
stylistka

Niezwykle przydatne porady stylistki oraz kolorystyki, które sprawią, iż znajdziemy idealny styl dla siebie oraz kolorystykę odzieży i dodatków

Na pewno nie jedna z nas miała kiedyś kłopot z wybraniem odpowiedniego stroju na daną okazję. Pomimo pełnej szafy wiele z nas nie może odnaleźć w niej ubrań, które będą idealnie się prezentowały a także pasowały do naszej urody. Warto więc poprosić o pomoc stylistkę, która pomoże nam ubrać się modnie oraz wygodnie.
tatuaż zmywalny

Pomysł nie tylko na okres wakacyjny, tatuaże na wodę - kilka rad

Czy kojarzycie Zombie Boya, młodego człowieka z tatuażami? Zagrał w teledysku, był modelem... Jest przykładem na to, iż tatuaże weszły na dobre do show biznesu. Aktualnie swoje ciała pokrywa tatuażami większa część gwiazd i mimo, że nie wszystkie go pokazują trudno z trudem odnajdziemy celebrytę bez tatuażu.
dieta

Czy zmienienie miejsca w którym się mieszka może być motywacją do zmiany trybu życia na lepszy

Gy się mieszka w niedużym miasteczku, wszyscy wiedzą więcej o człowieku, niż on będzie wiedział sam o sobie. Trudno się dziwić, że niektórzy oddychają z ulgą, wynosząc się chociaż na chwilę do innej miejscowości, z dala od wścibskich uśmiechów i spojrzeń.
warzywa ekologiczne

Internetowy sklep ze zdrową żywnością

Wciąż mało czasu i wciąż mnóstwo na głowie. życie stale przyspiesza i czasem trudno za nim nadążyć. Z drugiej strony zapanowała moda na slow life i powrót do natury. Mnóstwo osób chce móc więcej dać rodzinie azarówno troszczyć się o jej zdrowie. W ten trend priorytetowo wpisuje się naturalne jedzenie. Jak to pojednać? Wyjściem jest ekologiczny sklep internetowy.