Menu strony
Moda
stylistka

Niezwykle przydatne porady stylistki oraz kolorystyki, które sprawią, iż znajdziemy idealny styl dla siebie oraz kolorystykę odzieży i dodatków

Na pewno nie jedna z nas miała kiedyś problem z wybraniem odpowiedniego ubrania na określoną okazję. Mimo pełnej szafy wiele z nas nie może znaleźć w niej ubrań, które będą doskonale się prezentowały oraz pasowały do naszej urody. Warto więc poprosić o pomoc stylistkę, która pomoże nam ubrać się modnie jak również wygodnie.
tatuaż zmywalny

Pomysł nie tylko na okres wakacyjny, tatuaże na wodę - kilka rad

Czy przypominacie sobie Zombie Boya, człowieka z tatuażami? Jego wizerunek wykorzystała Lady Gaga w teledysku, chodził po wybiegu... Jest przykładem na to, iż tatuaże zagościły na dobre do show biznesu. W chwili obecnej swoje ciała pokrywa tatuażami większość gwiazd i mimo, że nie wszystkie go pokazują ciężko odszukać celebrytę bez tatuażu.
warzywa ekologiczne

Internetowy sklep ze zdrową żywnością

Wciąż mało czasu i wciąż mnóstwo na głowie. życie stale przyspiesza i czasem trudno za nim nadążyć. Z drugiej strony zapanowała moda na slow life i powrót do natury. Mnóstwo osób chce móc więcej dać rodzinie azarówno troszczyć się o jej zdrowie. W ten trend priorytetowo wpisuje się naturalne jedzenie. Jak to pojednać? Wyjściem jest ekologiczny sklep internetowy.
Zmywalny tatuaż

Najprostszy sposób na ładny akcent swojej stylizacji

Chcesz jeszcze ładniej się prezentować? Na samym początku musisz mieć na uwadze, że w żadnym razie nie powinnaś za bardzo przesadzać we własnych dążeniach do wspaniałości. Moim skromnym zdaniem zbytnie skupianie się na własnym wyglądzie zewnętrznym nie jest odpowiednie. Choć naturalnie przeciwstawny biegun, czyli całkowite deprecjonowanie rangi dbania o swój wygląd również nie jest w porządku. Można śmiało powiedzieć, że jak w naprawdę wszystkim należy zachować rozwagę. I wtedy wszystko powinno być dobrze. Takie musimy mieć założenie.