Menu strony
Zupa
Pokrzywa

Najlepszy napój pokrzywowy - zobacz również inne zdrowe soki!

Pokrzywa to nie wyłącznie zielsko. Od wieków używana jest z uszanowaniem ze względu na właściwości lecznicze i zalety odżywcze. Sok z pokrzywy zawiera mnóstwo cennych witamin, mikroelementów i soli mineralnych zasadnych w wielu chorobach. Od dawna stosowana jest w medycynie ludowej.

Zrób coś nowego - zacznij gotować

Każdy prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nieistotne jest czy jesteśmy kobietą czy mężczyzną czy ile mamy lat na karku ponieważ cel jest jeden - przygotować smaczną potrawę. Żaden to wstyd nie umieć gotować, gdyż w przeszłości zawsze nas ktoś z tego wyręczał. Na przykład opiekuńcza mamusia, niezastąpiona małżonka czy też zakochany w kuchni mąż. Jednak gdy zostajemy sami a nie przepadamy za jedzeniem na dowóz ani za zalewaniem makaronu z przyprawami, który nie wiadomo dlaczego nazywa się zupką chińską, to zostaje własnoręczne gotowanie.
Krucha kaczka z karmelizowanymi jabłkami

Polubić gotowanie

Każdy z nas prędzej czy później staje oko w oko z gotowaniem i próbuje dać mu radę. Nieistotne jest jakiej jesteśmy płci i ile mamy lat na karku gdyż cel jest ten sam - ugotować dobrą potrawę. Żadna to hańba nie umieć gotować, gdyż w przeszłości zawsze nas ktoś z tego wyręczał.