Menu strony
Warzywa
butelki wody mineralnej

Siła tkwi w alkalicznej wodzie. Dlaczego powinniśmy pić wiele napojów?

Z pewnością wszyscy świetnie orientujemy się, że nasze ciało składa się w większości z wody. Stanowi ona nawet 70 % naszej masy. Stąd też tak ważne jest nieustanne picie wody. Być może nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale odwodnione komórki prędzej ulegają starzeniu i są łatwym celem ataku dla różnych schorzeń i bakterii.
Sałatka grecka

Letnie menu

Wysokie temperatury dały o sobie znać tego roku wyjątkowo szybko. Upał jak na brazylijskiej plaży, a ostatnią rzeczą o której myślimy jest jedzenie. Z tego względu zbilansowana i lekka dieta, będzie w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem.
garnki

Czemu wskazane jest gotować warzywa i inne towary na parze?

Obecnie niemało mówi się o gotowaniu na parze, bo gotowanie na parze jest współcześnie najzdrowsze - o wiele lepsze niż zwyczajne gotowanie w wodzie lub smażenie. Co więcej gotować na parze wolno współcześnie sporo rzeczy - rozliczne warzywa, ryż oraz makaron, a nawet ryby.
masaż

Jeśli jesteś osobą w dojrzałym wieku i chcesz jak najlepiej wyglądać i czuć się ze sobą - warto zasięgnąć odrobinę wiedzy na temat nowoczesnych możliwości poprawy wyglądu.

Teraźniejsze okresy czasu dużo wymagają od dojrzałych ludzi. Miejsca pracy, wieczorowych wypadów ze znajomymi, delegacji, czy imprez i uroczystości dla rodziny, to doskonałe sposobności do wyrażenia swojej osobowości przez styl czy formę fizyczną, skóry i inne. Fryzura, makijaż, ubrania, to dobre aspekty przy pierwszym wrażeniu, czy spotkaniu po latach.
Egg Pakora

Z jakiej przyczyny powinno się wybierać ekologiczną żywność?

Duża część z nas doskonale wie, że zdrowie stanowi dla nas wielką wartość. Z naszej strony w szeregu przypadków sprawiamy wszelkie wysiłki, aby utrzymać go na możliwie jak najlepszym poziomie. Rozporządzanie dobrym zdrowiem bowiem pozwala nam realizować nasze wszystkie marzenia oraz przede wszystkim adekwatnie funkcjonować w otaczającym nas świecie.
Piękne i zdrowe włosy

Jak zadbać o zdrowy wygląd włosów?

Piękny wygląd to w naszych czasach już obowiązek. Bardzo często przyjemna zewnętrzność jest wymogiem stawianym przez pracodawców. Szefowie wielkich korporacji pragną, by ich sekretarki swoim atrakcyjnym wyglądem obłaskawiały potencjalnych kontrahentów. Ale pielęgnujemy swoją urodę nie tylko w celu zdobycia intratnej posady. Chcemy po prostu dobrze czuć się w swojej skórze, stąd też wciąż przybliżamy się do ideału.
Dieta i sport

Warto dbać o odpowiednio zbilansowaną dietę

Każdy zdaje sobie chyba sprawę z tego, że rzeczywiście odpowiednie odżywianie się jest najzwyczajniej niezbędne do tego, abyśmy mogli cieszyć się silnym, nienarażonym na najróżniejsze choroby organizmem. Nie jest zresztą żadną tajemnicą to, że osoby które przykładają szczególnie wiele uwagi do swojej diety po prostu dłużej mogą się cieszyć dobrym zdrowiem, zatem jeżeli sami chcielibyśmy ustrzec swój organizm przed najróżniejszymi problemami, to bez wątpienia powinniśmy nieco bliżej zainteresować się całym tym tematem.
jedzenie

Zdrowo jemy gdy ciepło

Nowoczesny styl życia niezwykle szkodzi naszemu organizmowi. Za dużo czasu spędzamy w pracy, jesteśmy notorycznie zmęczeni oraz poddenerwowani. Taki stan ma niekorzystny wpływ na nasze kłopoty ze snem. Przemęczenie próbujemy zlikwidować wielkimi ilościami napojów energetyzujących. W dodatku, nasza dieta nie zachwyca. Spożywamy za dużo przetworzonych produktów. Rezygnujemy z pożywnego, domowego jedzenia na rzecz szybkich dań na mieście. W naszym codziennym planie zajęć brakuje czasu na aktywność fizyczną oraz odpoczynek.
smaczne kiełki!

Zakup zdrowej żywności przez internet.

To dobra wiadomość, że na globie żyje coraz więcej osób, które planują kupować zdrowe artykuły spożywcze i posiadają szeroką wiedzę w tej materii. Takie oświecone jednostki kupują produkty bio, które charakteryzują się zbawiennym wpływem na ciało, nie są kaloryczne i zostały wytworzone przy zachowaniu reguł.
Jabłka

Jabłka do przetworów

Sezon letni w pełni, a to oznacza, że możemy rzucić się w wir robienia przetworów. To dowiedzione - żaden kupny dżem nie smakuje tak jak domowy. Konfitury, musy owocowe, warzywa w zalewie, zawsze wspaniałe małosolne albo kiszone ogórki - smak raju. Żeby zabrać się za domową produkcję słodkości trzeba na początku mieć produkty. Istnieje wiele sposobów. Można udać się na lokalny bazarek, możemy zamówić owoce prosto od rolnika, lecz najprostsze rozwiązanie to owoce warzywa hurt.