Menu strony
Życie

Naucz się pomocy przedmedycznej

Wszyscy uczniowie szkoły średniej oraz każdy, kursant prawa jazdy zdaje sobie sprawę jakie znaczenie ma pierwsza pomoc przedmedyczna. Przedmiot określany jako Przysposobienie Obronne miał obowiązek przekazać młodzieży tajniki udzielania pierwszej pomocy. Jako pomocny rekwizyt służyły m.in. fantomy oraz demonstrowane na nich sztuczne oddychanie i przywracanie akcji serca.
badanie czystości wody

Jak polepszyć wyniki zdrowego odżywiania?

Nowoczesny tryb życia jest bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia. Chodzimy przemęczeni, większość naszego czasu przeznaczamy na pracę. Nie odpoczywamy, zbyt mało sypiamy. Na dodatek, nieprawidłowo się odżywiamy. Jemy cokolwiek i gdziekolwiek. W rzeczywistości, chodzi nam tylko o zaspokojenie uczucia głodu. A przecież, nasz organizm do prawidłowego działania potrzebuje zbilansowanej ilości substancji odżywczych. Niezbędna jest również woda.
stoliki czekające na klientów

Ogarnięcie bujnego zarostu w czasie letnim

Gorące miesiące to okres swoistej „próby” dla każdego współczesnego brodacza. Padający z nieba nieubłagany żar jest w stanie dać się wyjątkowo we znaki Panom dla których bujna broda to coś znaczne więcej niż zwykły zarost.


Ogarnięcie bujnego zarostu w czasie letnim

Każdy brodacz świetnie zdaje sobie sprawę jak ciężko jest gęsty zarost „wyhodować”, a następnie utrzymać.
butelki wody mineralnej

Siła tkwi w alkalicznej wodzie. Dlaczego powinniśmy pić wiele napojów?

Z pewnością wszyscy doskonale orientujemy się, że nasze ciało to w większości woda. Stanowi ona nawet 70 % naszej masy. Stąd też tak ważne jest stałe picie wody. Być może nie wiedzieliśmy o tym, ale odwodnione komórki szybciej poddają się procesom starzenia i są łatwym celem do atakowania dla niebezpiecznych dolegliwości i wirusów.
Masażystka

W jaki sposób dobierać i używać kosmetyków do pielęgnowania okolic oczu?

Okolice oka to miejsca nastręczające szczególnej pielęgnacji poprzez cały rok.


W jaki sposób dobierać i używać kosmetyków do pielęgnowania okolic oczu?

Skóra pod oczami jest nadzwyczaj cienka, a tym samym bardzo podatna na różne zmarszczki a także uszkodzenia spowodowane nadmiarem promieni słonecznych, złym doborem kosmetyków czy nieumiejętnym ich stosowaniem.
warzywa ekologiczne

Internetowy sklep ze zdrową żywnością

Wciąż mniej czasu i wciąż więcej na głowie. życie stale przyspiesza i czasem trudno za nim nadążyć. Z drugiej strony zapanowała moda na slow life i powrót do natury. Dużo osób chce mieć możliwość więcej poświęcić bliskim azarówno troszczyć się o jej zdrowie. W ten trend priorytetowo wpisuje się zdrowe jedzenie. Jak to pogodzić? Odpowiedzią jest ekologiczny sklep internetowy.

Kilka słów o zdrowym stylu życia

Przed nami wiosna, a wraz z nią pogodne dni, kiedy to spróbujemy odkrywać więcej ciała. Gdy nareszcie zerwiemy z siebie grube swetry i wełniane spodnie, może się zdarzyć, że przybrało nam tu i tam. Co czynić? Sezon wiosenny za pasem, a tutaj taka słoninka? Zamiast wpadać w przerażenie, trzeba podejść do problemu racjonalnie.

Parę informacji o działających suplementach

Przed nami wiosna, a wraz z nią pogodne dni, kiedy to zaczniemy odkrywać więcej ciałka. Kiedy w końcu zrzucimy z siebie przepastne swetry i wełniane spodnie, może się okazać, że przybyło nam tu i tam. Co robić? Wiosna za pasem, a tutaj taka słoninka? Zamiast popadać w histerię, należy podejść do kłopotu racjonalnie.
brzytwa do golenia 3

Akcesoria dla faceta

Postęp daje wiele pozytywnych zmian. Nowatorskie technologie, mniej czasochłonne poruszanie się, spokojniejsze życie. Jednakże zjawiło się również dużo złych rzeczy. Jednym z błędów nowoczesności stało się postępujące zniewieścienie mężczyzn. W tej opinii nie ma wielkiej przesady.
Cukrzyca

Jak wygląda cukrzyca i w jaki sposób można z nią walczyć? Jakie środki należy podjąć, by sobie z nią poradzić?

Przebiegła i najczęściej wykluwająca się przez lata choroba w wielu przypadkach nie daje większych objawów. Czy mimo to można ją na czas wykryć? Można, jednak niezbędne są tu dokładne badania. Jakie badania są niezmiernie ważne w rozpoznaniu cukrzycy?
1 2 3