Menu strony
Pielęgnacji
wella maska do włosów

Na pomoc włosom zniszczonym po lecie

Okres lata to czas na wakacyjne wyjazdy. Często nad morze. Palące słońce, wysoka temperatura, słona woda w morzu, chlorowana w basenie, wiatr – to wszystko fatalnie wpływa na stan naszych włosów. Najczęściej po okresie lata są przesuszone, spłowiałe, przypominają nieco siano i powinniśmy je poratować
.
flakoniki z perfumami

Jak zadbać o właściwą pielęgnację cery? Jest na to sporo sposobów!

Wygląd to jeden z ważnych elementów tworzonego przez wszystkich ludzi wizerunku. Niektórym może się wydawać, że nie zwracają na niego najmniejszej uwagi. Jednak to są tylko złudzenia. Każdy , nawet decydując się na pomijanie tego aspektu, tak naprawdę go tworzy.
estee lauder

Jak troszczyć się o cerę? Domowe sposoby

Porą letnią pielęgnacja skóry staje się niesłychanie istotna. Porzucamy grube powłoki pudru, wystawiamy buzie do słoneczka.


Jak troszczyć się o cerę? Domowe sposoby

Wcale nie musimy wydawać pieniędzy na setki kosmetyków.
konsument

Pielęgnuj swoje ciało o dowolnej porze roku

Bywają części ciała, o które dbamy częściej, gdyż są odsłonięte o dowolnej porze roku. Istnieją jednak takie, które często skrywamy. To wszakże nie oznacza, że mielibyśmy przestać się o nie troszczyć.


skóra - tableau

Sposoby na proste włosy, czyli spełnienie pragnień wielu kobiet.

Każdy zdaje sobie z tego sprawę, iż stale pragniemy o tym, czego nie posiadamy . Z tego powodu też kobieta, która ma pokręcone włosy chce mieć proste, a ta z wyprostowanymi pofalowane. Dla tych z kręconymi włosami jest możliwość, który ulepszy życie wielu dziewczynom.
jak dbać o brodę

Czy brodaci mężczyźni pamiętają jak dbać o własny dobytek?

Chłopak decydując się na zarost powinien mieć w pamięci, że czynności mające na celu dbanie o brodę szybko zaprocentują. Nieważne czy jest to broda bardzo długa czy krótka, należy o nią stosownie zadbać.


Czy brodaci mężczyźni pamiętają jak dbać o własny dobytek?

Jeżeli namyślasz się jak dbać o brodę, powinieneś pamiętać o właściwym odżywianiu.
szklarska poręba

Z jakich powodów kosmetyki naturalne cieszą się obecnie tak dużą popularnością wśród licznych klientów.

Półki sklepowe aż się uginają od najróżniejszych kosmetyków. Są pośród nich tanie, niezbyt dobre jakościowo produkty, jak również preparaty markowe, mające w sobie najnowsze wynalazki z zakresu pielęgnacji ciała.