Menu strony
Medycyna estetyczna
remont

Przebieg zabiegu - laserowe usuwanie blizn

Szramy nie są tylko defektem urody często są także przyczyną dużego dyskomfortu psychicznego pacjentów. Zaś szramy zgrubiałe powodować mogą boleść oraz przykurcze. Lasery zmieniły znacząco możliwości medycyny w likwidowaniu szram.
serum

Zabiegi medycyny estetycznej – czy to stosowny pomysł? A może lepiej zainwestować w pielęgnację naturalną?

Każda kobieta chciałaby prezentować się pięknie. Podobać się tak samo sobie, jak też innym ludziom. Wielokrotnie jednak taki efekt wymaga mrowia włożonej pracy, trudu. Również jeżeli dana osoba z natury jest ładna, to i tak za każdym razem znajdzie się coś, nad czym można popracować, co można polepszyć. Większość osób ma jakieś defekty, coś, co w ich wyglądzie w szczególności spędza im sen z powiek.
kobieta

Zabiegi medycyny estetycznej – jakie z nich są obecnie najczęściej wykonywane i jak wybrać najlepszą klinikę?

Większość osób przywiązuje naprawdę bardzo istotną wagę do własnego wyglądu zewnętrznego. Nie ma w tym nic dziwnego. Czemu? Współcześnie jest kładziony ogromny nacisk na atrakcyjność i zatrzymanie młodości. Oczywistą konsekwencją takiego stanu rzeczy jest wzrost popularności różnego rodzaju zabiegów medycyny estetycznej. Kliniki proponują bogatą ofertę, tym samym bez względu na posiadane oczekiwania, każdy klient może odszukać coś, co będzie dla niego faktycznie odpowiednie. Które zabiegi medycyny estetycznej cechują się dzisiaj największym zainteresowaniem?
Kwas hialuronowy, zabiegi kosmetyczne

Zabiegi botuliną w zmarszczki

Rocznie w Stanach Zjednoczonych decyduje się na niego 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek trochę nam brakuje, jednak i u nas grono jego fanek stale się powiększa. O czym mowa? O botoksie, który ze zmarszczkami daje sobie radę, jak żelazko z pogniecionymi ciuchami. Pomyśl o tym teraz i błyszcz niczym fajerwerki na Sylwestra! Botoks to jedna z najpopularniejszych i najbardziej bezpiecznych metod wygładzania zmarszczek mimicznych. W TNS OBOP ,,Polka i medycyna estetyczna” do stosowania botuliny przyznało się 13% obywatelek. Zabieg znalazł się w trójce najbardziej pożądanych. zaraz po peelingach i zabiegach depigmentacyjnych wskazało go 23% respondentek. Zwolenników botoksu przybywa zwłaszcza zimą. Z prozaicznego powodu – każda kobieta chce wyglądać pięknie w sylwestrową noc i w czasie karnawału.
Medycyna estetyczna dla czterdziestolatek

Co dziewczyna powinna zrobić aby zatroszczyć się o swój wygląd

Dzisiaj chyba każda kobieta świetnie wie, że aby podobać się mężczyznom, należy o siebie mocno dbać. Kiedy zastanawiasz się, w jaki sposób możesz poprawić swój wygląd, wtedy odpowiedź jest niemalże tylko jedna - zdecydowanie powinnaś udać się do salonu kosmetycznego, gdzie wykwalifikowana osoba powie Ci, co i w jaki sposób możesz poprawić w swoim wyglądzie.
Nowoczesne zabiegi frakcyjne metodą na zmarszczki

Wśród nowych trendów branży kosmetycznej wypełniacze zmarszczek robią furorę i są coraz to bardziej popularne.

Medycyna estetyczna i kosmetologia to specjalności, które rozwijają się w zadziwiająco szybkim tempie. Wywoływane jest to w szczególności coraz bardziej specjalistycznymi potrzebami kobiet i klientów, którzy szukają jak najlepszych rozwiązań z różnorodnych problemów powiązanych z wyglądem.
ABC zabiegów wolumetrycznych

Jak wygląda obecna oferta centrum dermatologii estetycznej?

Obecna kultura bardzo dużą wagę przywiązuje do piękna i młodości. Pomału w zapomnienie odchodzi ideał leciwego człowieka jako zwieńczenia jego rozkwitu. Na nieszczęście dzisiaj w wyższym stopniu liczy się wygląd zewnętrzny niż to co istota ludzka do przekazania. Cóż, takie czasy nadeszły. Najlepiej obrazują to dane ekonomiczne. Rynek kosmetyków w Polsce to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijający się segmentów gospodarki. W roku 2013 osiągnął on 2% skok (do dwudziestu miliardów złotych).
Uroda to podstawa

Niezwykle popularne zabiegi medycyny estetycznej

W Polsce działa coraz więcej klinik medycyny estetycznej, które zapewniają mnóstwo rozmaitych zabiegów, pozwalających walczyć z kompleksami, ale także polepszyć komfort życia. Aktualnie najpopularniejsze z nich dotyczą usuwania krępujących zmian na skórze, a także korekt plastycznych twarzy.