Menu strony
Efekt
Kości

Jak duże możliwości daje medycyna estetyczna? Jakie zabiegi godne są uwagi?

Obecnie, kiedy chodzi o medycynę estetyczną jest tak wiele różnych metod na poprawę swojego wyglądu, iż udaje się osiągnąć świetne efekty także w przypadkach dość trudnych.
Kosmetyki do pielęgnacji skóry wokół oczu marki LAKSHMI

Z jakiego rodzaju powodów może być konieczna transplantacja włosów i jak przebiega ten zabieg?

W dzisiejszych czasach można odważnie powiedzieć, że medycyna wykonała niesamowity wzrost na bardzo wielu swych etapach. Dla przykładu osoby, które z różnych, czasem nawet niezwykle istotnych powodów straciły swe włosy, mogą mieć nadzieję na efektywną pomoc chirurga.
makijaz

Pielęgnacja włosów - szampon tradycyjny przeciwko tak zwany "suchy"

Włosy jest to tak naprawdę jeden spośród najbardziej zwracających spojrzenie elementów ludzkiego ciała. Często są pierwsza rzeczą, która zwraca naszą własną uwagę, a im bardziej intensywną posiadają barwę, tym o wiele mocniej się w nie patrzymy.
zmarszczki

Cena wszechobecnego kultu młodości i możliwości estetycznej medycyny.

Kult młodości na stałe wpisał się w rzeczywistość krajów rozwiniętych i bogatych. Już w zasadzie jest nie do pomyślenia, żeby kobieta chodziła z siwą głową, albo pozwoliła sobie na pokazywanie zmarszczek.
niedoskonałości

Jak właściwie i w zupełnie naturalny sposób pielęgnować swoje włosy? Garść porad!

Właściwie każda kobieta świetnie wie, iż włosy są jedną z naszych najważniejszych wizytówek - jeśli masz długie i mocne włosy, które pięknie błyszczą, możesz właściwie zrobić z nimi cokolwiek Ci się wymarzy.
wellderm.pl, baner06.2014

Gałąź medycyny, jaka jest w powijakach w naszym kraju

Cóż to takiego podologia? Jeśli spytać losowo wskazane osoby z pewnością nie każda z nich znałyby one odpowiedzi. Nic dziwnego - W naszym kraju funkcjonuje bardzo mało gabinetów lekarskich takiego typu.


Gałąź medycyny, jaka jest w powijakach w naszym kraju

Sporo osób uskarża się na dolegliwości związane ze stopami.
In vitro technicians at work

Kontrowersyjny sposób czy coś normalnego? Czemu zapłodnienie in vitro wzbudza tak dużo kontrowersji? Czy to konieczne?

Zapłodnienie in vitro jest metodą leczenia niepłodności. Powoduje one sporo nieporozumień w społeczeństwie. Wiele osób jest przeciwnych, by taka metoda była dostępna. Tak naprawdę, jest to jedna ze sposobów rozrodu wspomaganego, natomiast w praktyce polega na złączeniu gamet poza organizmem kobiet. Niestety, nie zawsze tak się dzieje, więc te zapłodnienie to proces wymagający dużej ilości prób. By skończył się powodzeniem musimy wykorzystać wiele zarodków, co krytykują niektóre środowiska. Jednocześnie, warto wiedzieć, że jeśli dla jakiejś pary nie ma innych sposobów na zapłodnienie, to in vitro jest jedyną szansą na doczekanie się potomstwa.
estetyka-intymna.pl

Dla jakich osób szczególnie ważne jest dbanie o stan cery? Gdzie poszukiwać wsparcia w tej kwestii?

Problemy ze stanem cery i ogólnie z kondycją skóry twarzy to kwestie, które często martwią sporo kobiet. Chyba nie ma zbyt wiele pań, jakie nie narzekałyby na swoją cerę.
Siłownia

Musimy się dopytać jak stosować testosteron enantat

Zapytajmy specjalistów o testosteron cypionat

Jeżeli pragniemy, aby nasze wysiłki, jakie wkładamy w treningi okazały się jak najprędzej widoczne, to sięgamy po przeróżne specyfiki, które zawierają w sobie testosteron i wzmacniają oddziaływanie naszych starań. Jednakże by wszystko mijało idealnie z naszym planem oraz bez ubytków dla naszego organizmu, musimy sprawdzić, jak stosować testosteron cypionat, tak by efekty okazały się jak najlepsze, lecz równocześnie aby nie szkodzić swojemu zdrowiu.
masaż twarzy

Krem pod oczy z kolagenem - domowy masaż twarzy rodzajem na śliczną cerę

Obecnie wygląd jest bardzo znaczącym elementem i zwracamy na niego niezwykłą uwagę. Każdy potrzebuje wyglądać ładnie i prezentować się najlepiej jak potrafi. Z tego powodu odzież, fryzury lub make-up wielokrotnie przesłaniają nam sen z powiek powodując, że dajemy się oszaleć obowiązującym trendom. Powinno się w tym momencie rozważyć, na ile te sprawy czynią, że wyglądamy ładniej, a na ile są dla nas wyłącznie ciężarem. O wiele lepiej jest albowiem zainwestować w towary, które nawilżają naszą skórę i powodują, że wygląda młodziej. Dodatkowo, bardzo konkurencyjne są również domowe zabiegi pielęgnacyjne, dzięki którym potrafimy polepszyć krążenie krwi i dodać cerze blasku. Wiele z nich możemy zrobić bez specjalistycznych akcesoriów, a ciekawe sposoby opisane są na niejednym blogu internetowym.
1 2 3