Menu strony
Kolor
leczenie światłem

Czym jest światłoterapia? Czy rzeczywiście uzdrawianie światłem pomaga?

Mówi się, iż światło ma lecznicze własności. Pobudza receptory skórne, poprzez które bodziec wędruje dalej, do szyszynki. To właśnie w niej zaczynają działać funkcje ochronne, czyli innymi słowy uruchamiają się odpowiednie enzymy. Wyszczególnić da się kilka podstawowych kolorów światła, które działają na ciało człowieka. Kolor fioletowy jest uspokajający, rozluźniający oraz kojący ból.

Kosmetyki na lato

Czy można znaleźć na rynku uniwersalny kosmetyk, który będzie odpowiedni do wszystkich rodzajów cery czy skóry? Niestety, decydując się na zakup danego specyfiku powinno brać się pod lupę to, jaki mamy rodzaj skóry, czy cera jest wrażliwa oraz ile ma się lat. Kanały internetowe jak i specjalne programy telewizyjne oferują w takim przypadku sprytne i proste rozwiązaniem, jakie pozwala wszystkim klientkom wzbogacić swoją wiedzę i wybrać ten najdoskonalszy krem pod oczy.
leczenie światłem

Malowanie oczu i przeznaczone do tego kosmetyki, czyli na maskarze świat się nie zakańcza!

Dosłownie każda kobieta pragnie wyglądać efektownie oraz przyciągać spojrzenia. Każda z nas czyni to całkiem w inny sposób, kładąc nacisk na całkiem inne rzeczy - przede wszystkim te, które to najmocniej według nas samych bywają naszym największym atutem.
Internet

Profesjonalne kosmetyki do stylizacji włosów

Włosy w dobrej formie są wizytówką człowieka, świadczą także o jego stanie zdrowia.


Profesjonalne kosmetyki do stylizacji włosów

Profesjonalne kosmetyki do włosów jest możliwość nabywać u fryzjera, względnie w sklepie fryzjerskim. Przeważnie włączają więcej elementów odżywczych od tych kupionych w drogeriach.
podróż

W jaki sposób mogłabyś przywrócić u swojej osoby młody wygląd?

Wielokrotnie spotykaną w obecnych dniach przypadłością jest grzybica paznokci. Dosięga ona zarówno paznokci rąk jak i nóg. Objawia się zmianą Koloru paznokcia, jego zgrubieniem albo rozwarstwieniem.


W jaki sposób mogłabyś przywrócić u swojej osoby młody wygląd?

Nie martw się jednak, jeśli masz tę przykrość i choroba ujawni się także u Twojej osoby, wiedz, że w gabinetach kosmetycznych możliwe jest wyleczenie tego typu dolegliwości.
kosmetyki do oczu

Jakie bywają najczęściej spotykane błędy przy robieniu makijażu oraz jak ich uniknąć?

Niemalże każda dziewczyna przed pójściem na jakąkolwiek imprezę, chce zrobić sobie piękny makijaż. Niestety jeśli zrobi go niewłaściwie, to najprawdopodobniej rozmaże się w najmniej odpowiednim momencie.
keratynowe kręcenie włosów

Co mogą nam dać wykonane przy pomocy keratyny zabiegi na włosy? Jaki efekt za ich sprawą możemy osiągnąć?

Wiele osób nie jest zadowolonych ze swojej fryzury. Czasami to wina fryzjera, do jakiego chodzimy. Czasami natomiast chodzi też o to, iż jesteśmy niezadowoleni z tego, co mamy.
Psycholog

Nie ma raczej osoby bez problemów. Z jednymi problemami możemy żyć, z innymi już jednak trudniej. Co w takim przypadku zrobić?

Cy potrafisz wyobrazić sobie świat, w którym nie powstają kłopoty, gdzie ludzie żyją na zupełnym luzie, o nic nie trzeba się martwić, są odłączeni z możliwych stresów i niepokojów. czy umiesz sobie to wyobrazić? Pewnie tak, ale będzie to jedynie siła Twojej wyobraźni, gdyż rzeczywistość nie jest taka kolorowa. Zdarzają się oczywiście lepsze i gorsze momenty dla każdego z nas, co może oznaczać, że mamy takie dni, że pragniemy, by trwały wiecznie, jednak też niestety takie momenty, że pragnęlibyśmy się… No dobra lepiej tego nie kończy.
ziarna kawy

Interesujące informacje odnośnie wartości kawy

Kawa to jeden z podstawowych produktów konsumpcyjnych i jednym z ważniejszych towarów handlowych na świecie. Poprzez zawartość kofeiny kawa ma właściwości stymulujące. Pobudza organizm, powiększa umiejętność myślenia, obniża wyczerpanie psychiczne i cielesne. Dzięki swoim właściwościom pita jest przeważnie na rozpoczęcie dnia. Przyjemny wpływ kofeiny kawy zaczyna się odczuwać po mniej więcej pół godziny. Palarnia kawy to jedno z ważniejszych punktów w przebiegu wytwarzaniu kawy, który zapewnia temu cudownemu napojowi właściwy bukiet, smak i kolor.
Opalanie, ochrona skóry

Przygotuj się na wiosnę - o markowych kosmetykach

Nareszcie przyszła do nas wiosna. Oczekiwaliśmy wszyscy na nią z utęsknieniem. Z chęcią wrzuciliśmy do dużej komody puchowe kurteczki i cieplutkie kozaki. Nareszcie możemy obnażyć troszeczkę ciałka. Ale zanim to wykonamy, jesteśmy zobowiązani trochę o nie zadbać. Po długiej i niesamowicie pochmurnej zimie powierzchnia naszej skóry jest wymęczona i szarawa.
1 2