Menu strony
Kolor
leczenie światłem

Czym jest światłoterapia? Czy rzeczywiście uzdrawianie światłem pomaga?

Powszechnie wiadomo, iż światło ma zdrowotne właściwości. Pobudza receptory skórne, dzięki którym impuls przechodzi dalej, do szyszynki. To właśnie w niej zaczynają działać funkcje ochronne, czyli innymi słowy uruchamiają się odpowiednie enzymy. Wyróżnić da się parę podstawowych kolorów światła, które oddziałują na organizm człowieka. Fiolet jest relaksujący, rozluźniający oraz kojący ból.
keratynowe kręcenie włosów

Co mogą nam dać wykonane przy pomocy keratyny zabiegi na włosy? Jaki efekt za ich sprawą możemy osiągnąć?

Wiele osób nie jest zadowolonych ze swojej fryzury. Czasami to wina fryzjera, do jakiego chodzimy. Czasami natomiast chodzi też o to, iż jesteśmy niezadowoleni z tego, co mamy.
Psycholog

Nie ma raczej osoby bez problemów. Z jednymi problemami możemy żyć, z innymi już jednak trudniej. Co w takim przypadku zrobić?

Cy potrafisz wyobrazić sobie świat, w którym nie powstają kłopoty, gdzie ludzie żyją na zupełnym luzie, o nic nie trzeba się martwić, są odłączeni z możliwych stresów i niepokojów. czy umiesz sobie to wyobrazić? Pewnie tak, ale będzie to jedynie siła Twojej wyobraźni, gdyż rzeczywistość nie jest taka kolorowa. Zdarzają się oczywiście lepsze i gorsze momenty dla każdego z nas, co może oznaczać, że mamy takie dni, że pragniemy, by trwały wiecznie, jednak też niestety takie momenty, że pragnęlibyśmy się… No dobra lepiej tego nie kończy.
Internet

Profesjonalne kosmetyki do stylizacji włosów

Włosy w dobrej kondycji są wizytówką właściciela, zaświadczają także o jego stanie zdrowia.


Profesjonalne kosmetyki do stylizacji włosów

Profesjonalne kosmetyki do włosów jest możliwość kupić u fryzjera, względnie w sklepie fryzjerskim. Najczęściej włączają więcej elementów odżywczych od tych kupowanych w drogeriach.
podróż

W jaki sposób mogłabyś przywrócić u swojej osoby młody wygląd?

Często spotykaną w obecnych czasach przypadłością jest grzybica paznokci. Dosięga ona zarówno paznokci dłoni jak i nóg. Objawia się zmianą Koloru paznokcia, jego zgrubieniem lub rozwarstwieniem.


W jaki sposób mogłabyś przywrócić u swojej osoby młody wygląd?

Nie przejmuj się jednak, jeżeli masz tę przykrość i dolegliwość ujawni się także u Twojej osoby, pamiętaj, że w gabinetach kosmetycznych możliwe jest leczenie tego typu dolegliwości.
kosmetyki do oczu

Jakie bywają najczęściej spotykane błędy przy robieniu makijażu oraz jak ich uniknąć?

Niemalże dowolna dziewczyna przed wyjściem na jakąkolwiek zabawę, chce zrobić sobie piękny make-up. Niestety jeżeli przygotuje go nieprawidłowo, to najprawdopodobniej rozmyje się w najmniej odpowiednim momencie.
ziarna kawy

Interesujące informacje odnośnie wartości kawy

Kawa to jeden z podstawowych produktów konsumpcyjnych i jednym z ważniejszych towarów handlowych na świecie. Poprzez zawartość kofeiny kawa ma właściwości stymulujące. Pobudza organizm, powiększa umiejętność myślenia, obniża wyczerpanie psychiczne i cielesne. Dzięki swoim właściwościom pita jest przeważnie na rozpoczęcie dnia. Przyjemny wpływ kofeiny kawy zaczyna się odczuwać po mniej więcej pół godziny. Palarnia kawy to jedno z ważniejszych punktów w przebiegu wytwarzaniu kawy, który zapewnia temu cudownemu napojowi właściwy bukiet, smak i kolor.

Kosmetyki na lato

Czy wyprodukowano kiedyś uniwersalny kosmetyk, który będzie właściwy do wszystkich typów cery czy skóry? Niestety, decydując o zakupie danego specyfiku powinno brać się pod uwagę to, jaki mamy typ skóry, jaka jest wrażliwość cery oraz ile ma się lat. Kanały internetowe jak i specjalne programy telewizyjne oferują w tym wypadku sprytne i proste rozwiązaniem, które pozwala wszystkim klientkom wzbogacać swoją wiedzę i wybrać ten najlepiej działający krem pod oczy.
leczenie światłem

Malowanie oczu i przeznaczone do tego kosmetyki, czyli na maskarze świat się nie zakańcza!

Każda dziewczyna chce wyglądać efektownie oraz przyciągać wszelkie spojrzenia. Każda z nas czyni to całkowicie inaczej, kładąc nacisk na inne rzeczy - głównie te, które najmocniej według nas samych bywają naszym najmocniejszym atutem.
Opalanie, ochrona skóry

Przygotuj się na wiosnę - o markowych kosmetykach

Nareszcie przyszła do nas wiosna. Oczekiwaliśmy wszyscy na nią z utęsknieniem. Z chęcią wrzuciliśmy do dużej komody puchowe kurteczki i cieplutkie kozaki. Nareszcie możemy obnażyć troszeczkę ciałka. Ale zanim to wykonamy, jesteśmy zobowiązani trochę o nie zadbać. Po długiej i niesamowicie pochmurnej zimie powierzchnia naszej skóry jest wymęczona i szarawa.
1 2