Menu strony
Choroby
wizyta u psychologa

Doświadczony psycholog pomoże pokonać długotrwały stres, który negatywnie wpływa na twoje ciało oraz życie

Wielu z nas zmaga się na co dzień ze stresem, który może mieć różne przyczyny. W niewielkiej dawce, stres może działać na nas motywująco, jednakże im jest większy tym trudniej jest nam zapanować nad swoim ciałem oraz umysłem. Często w takich przypadkach potrzebna jest wizyta u psychologa, który pomoże nam w walce ze stresem.
wybór leków

Jak sobie radzić z chorobą? Mamy dobre porady

Jakoś tak się wydarzyło, iż czasem ludzie mówią, iż na niektóre choroby nie ma medykamentu i że praktycznie nie pozostaje im nic innego, jak po prostu przecierpieć z tym problemem i niejako wyuczyć się z nim funkcjonować. Jednak medycyna konwencjonalna oraz ta alternatywna tak mocno się rozwinęły, że już właściwie na wszystko można wyszukać jakieś lek.
kobieta

Nietrzymanie moczu jak tego uniknąć?

Kobiety są zdania, iż nietrzymanie moczu to nieodłączny objaw starzenia i trzeba się z nauczyć żyć z tą zdecydowanie nieprzyjemną przypadłością. Wstyd i strach biorą górę nad zdrowym rozsądkiem. Niestety, nastawienie nieuchronnie prowadzi do dramatycznych niekiedy sytuacji: utraty pracy, wyłączenia się z życia towarzyskiego, a bywa, że depresji. A przecież nietrzymanie moczu jesteśmy w stanie leczyć. Najważniejszy jest ten pierwszy krok, czyli zgłoszenie się do lekarza. Może to być lekarz pierwszego kontaktu, który po postawieniu trafnej diagnozy, skieruje pacjentkę dalej – do ginekologa lub od razu do urologa.
leki

Leki, suplementy i kosmetyki dostępne w sklepachinternetowych

Mnóstwo ludzi chodzi do aptek w swoich miastach i dowiaduje się, że na któryś lek muszą czekać, a coś innego jest za drogie, żeby mogli sobie na to pozwolić. Tak, więc idealną możliwością okazuje się zakup leków oraz suplementów na stronach internetowych. Jest sporo aptek w sieci, w których na pewno damy radę wyszukać to, czego potrzebujemy i to w przystępnej cenie. Jeśli przykładowo chcemy znaleźć sobie krople do oczu to najlepsze są tears naturale, w dodatku w Internecie kupimy je w kilka chwil.
lekarz przy biurku

Dużo przeróżnych przypadłości zdrowotnych jest dla ludzi zarzewiem kompleksów i słabej samooceny - jak to pokonać?

Aktualnie postęp pojedynczych dziedzin medycyny jest nadzwyczaj spory i praktyczne jest sprawne wyleczenie wielu dolegliwości. Dla ludzi jest to niesłychanie istotne, albowiem często wskutek wypadków nie zdołają typowo żyć i wiodą rzeczywiście ciężkie życie.
Badanie wzroku

Zwyrodnienie plamki żółtej - powody, objawy i wartości leczenia

Zwyrodnienie plamki żółtej, zwane też "AMD" jest schorzeniem siatkówkowym złączonym z wiekiem, powodującym stratę spostrzegania centralnego. Stanowi główną przyczynę pogorszenia ostrości widzenia u osób po 50 roku życia w krajach dobrze rozwiniętych. Plamka żółta jest odpowiedzialna za nasze widzenie centralne. Z powodu jej działania wykonalne jest czytanie, rozpoznawanie twarzy, oglądanie telewizji i jazda autem. Dzięki niej widzimy też kolory.
Kosmetyki do pielęgnacji skóry wokół oczu marki LAKSHMI

Z jakiego rodzaju powodów może być konieczna transplantacja włosów i jak przebiega ten zabieg?

W dzisiejszych czasach można by odważnie powiedzieć, że medycyna zrobiła nadzwyczajny postęp na bardzo wielu swych etapach. Przykładowo osoby, które z różnych, czasem nawet bardzo istotnych powodów straciły swe owłosienie, mogłyby mieć nadzieję na efektywną pomoc chirurgów.
zmarszczki

W jaki sposób leczyć grzybicę paznokci? Czy sposoby domowe działają ? Jak długo może trwać leczenie?

Są takie choroby, jakie, pomimo iż nie stanowią zagrożenia dla życia, to są bardzo uciążliwe. Sporo ludzi, które cierpią na grzybicę paznokci, mocno wstydzi się tej nieprzyjemnej choroby.
grzybica paznokci dłoni

Jak poradzić sobie z grzybicą paznokci stóp?

Także w dzisiejszych czasach, kiedy warunki sanitarne są lepsze niż kiedykolwiek wcześniej, nadal zmagamy się z wszelkiego typu kłopotami spowodowanymi przez bakterie i wirusy.
ampułki

Schorzenia skórne - jak ekspresowo i skutecznie je wyleczyć?

Obecnie higiena osobista jest składnikiem funkcjonowania, jaki towarzyszy nam codziennie i przykładamy do niego sporą atencję.