Menu strony
Twarz
Pogrzeb

Szczotka przeznaczona do włosków - a więc, najbardziej lubiany gadżet każdziutkiej kobietki i każdego fryzjera

Większość dziewczyn, które to spotykamy na ulicy, jak również my samiutkie, posiadamy sporo ze sobą wspólnego - nie tylko chodzi o naszą kobiecość ale również pewne elemenciki, które to "łączą" nas w metodę bardziej charakterystyczny z powodu właśnie bycia kobietą.
uroda

Jak troszczyć się o cerę jesienią, by była wspaniała i odżywiona.

Czas jesieni to trudny czas dla cery. Często jest ona wysuszona po ciepłym lecie, więc trzeba ją nawilżyć, ale ważne jest również, by właściwie ją ochronić a także przygotować na chłody i niewysokie temperatury w zimie. Istnieje parę sposobów,by sprostać obu tym wyzwaniom.
Piękno

Starannie zatroszcz się o zdrowie

W dzisiejszych czasach troska o zdrowie stała się popularna. Troskliwość taka nie powinna być jedynie modą, lecz codziennym nawykiem. W obecnym świecie nierzadko brak nam czasu na poprawne ułożenie diety tak, aby codziennie dostarczać sobie niezbędnych składników odżywczych.
zmarszczki

Cena wszechobecnego kultu młodości i możliwości estetycznej medycyny.

Kult młodości na stałe wpisał się w rzeczywistość krajów rozwiniętych i bogatych. Już w zasadzie jest nie do pomyślenia, żeby kobieta chodziła z siwą głową, albo pozwoliła sobie na pokazywanie zmarszczek.
mydło aleppo

Naturalny lek dobry na wszystkie problemy ze skórą – mydełko Aleppo

Teraz rynek nasycony jest produktami do dbania o twarz i ciało. Zarówno panie o twarzach suchych, jak i tłustych czy delikatnych znajdą linię produktów zgodna ze swoimi wymaganiami. Ale ilość produktów na marketowych półkach i w naszych mieszkaniach bardzo rzadko idzie w parze z naturalną pielęgnacją, a dbanie o urodę niestety nie zawsze jest zgodne z troską o nasze zdrowie.
Kości

Jak należy podzielić stomatologię? Jakiego typu są najważniejsze specjalizacje w tym obszarze?

Niestety, ale nie istnieje ucieczka przed dentystą, każdy z nas jest na to skazany. Niekiedy jednakże to wszystko wyolbrzymiamy, tymczasem powinniśmy zainteresować się tym, czym trudnią się różni specjaliści, jakiego rodzaju są różnice pomiędzy dentystą, ortodontą lub protetykiem?


Zdrowe kosmetyki

Czy kosmetyki naturalne są dzisiaj ofertą wartą kupna?

Każda kobieta doskonale wie, że pociągający wygląd jest rzeczą przez nią niebywale pożądaną. Prawdopodobnie znaczna część z nich nie wyobraża sobie wyjścia z mieszkania bez przygotowania chociażby śladowego makijażu. Trzeba tymczasem pewnie potwierdzić, że jego wykonanie w żadnym razie nie jest czynnością prostą, jakby mogło się wydawać na pozór.
dermatologia, skóra

Oferty salonów kosmetycznych dla pań i panów w każdym wieku

Każda dama pragnie wyglądać pięknie i młodo. Dopomóc może nam w tym pani kosmetyczka, która zajmuje się nie samym makijażem, popracuje nad regulacją linii włosków brwiowych a także użyje henny.
konsument

Możliwości dzisiejszej medycyny estetycznej

O urodę zabiegały już starożytne księżniczki. Władczyni Egiptu Kleopatra przemywała się w mleku, zaś Słowianki przemywały twarze rosą.


Możliwości dzisiejszej medycyny estetycznej

Dziś są takie możliwości poprawy wyglądu, o jakich nawet naszym matkom się nie marzyło.
mężczyzna

Jak pielęgnować swoją skórę? Garść praktycznych porad dla mężczyzn.

Przeświadczenie, że dbanie o to jak wyglądamy jest niemęska, na szczęście już dawno przeszło do historii. Jakie specyfiki i akcesoria powinni wybierać mężczyźni, którzy przykładają wagę do swojego wyglądu?Wbrew pozorom nie tylko panie potrzebują ochrony delikatnej skóry na buzi. Ciągłe golenie i warunki atmosferyczne powodują podrażnienia i suchość cery. Żeby do tego nie dopuścić, powinniśmy sięgnąć po profesjonalne kremy męskie. Regularnie wklepywane, dogłębnie odżywią cerę i nadają jej blask.
1 2 3 4