Menu strony
Cukier
kawa z ciastkiem

W palarni kawy

Wiele razy byliśmy budzeni nas zapach właśnie zrobionej kawy. Bardzo prawdopodobne, że mieliśmy do czynienia z kawą arabską tą dość łatwo kupić w zwykłym sklepie a odpowiednie parzenie daje możliwość wydobycia wyjątkowego zapachu i świetnego smaku. Jasne jest, więc to, że wielu osób wybiera, jako poranny napój kawa arabica. Ta kawa pobudza do życia jeszcze zaspane organizm, sprawia, że zaczynamy żyć, krew płynie szybciej i mamy ochotę zacząć ten piękny dzień. Nie wszyscy wierzy w moc kofeiny, ale Ci, którzy piją rano kawę dobrze wiedzą, że potrafi ona obudzić umysł i sprawić, że doba będzie lepszy.

Proste przepisy na smaczne dania

Naleśniki są szalenie popularną potrawą, która jest lubiana w naszym polskim społeczeństwie, stąd też warto wiedzieć jak je zrobić.
jedzenie

Zdrowo jemy gdy ciepło

Dzisiejszy styl życia bardzo szkodzi naszemu zdrowiu. Zbyt dużo czasu siedzimy w pracy, jesteśmy przemęczeni i rozdrażnieni. Taki stan ma niekorzystny wpływ na nasze kłopoty ze snem. Zmęczenie staramy się zlikwidować wielkimi ilościami napojów energetyzujących. W dodatku, nasza dieta pozostawia wiele do życzenia. Spożywamy za dużo przetworzonych produktów. Rezygnujemy ze zdrowego, domowego jedzenia na rzecz szybkich posiłków na mieście. W naszym codziennym planie dnia brak czasu na aktywność fizyczną i odpoczynek.
cynamonowe bułeczki

Prosty przepis na cynamonowe bułeczki

Bułeczki cynamonowe to świetny pomysł na przepyszną przekąskę. Możesz je przygotować z różnymi dodatkami. Do ciasta warto doda orzechy czy też nieco żurawiny. Często ludzie zachwycają się też bułkami cynamonowymi z rodzynkami. Przygotowane cynamonowe bułeczki możesz natomiast podać z dżemem lub specjalnie przygotowanym kremem. Warto jednak dodać, że smakują świetnie nawet bez jakichkolwiek dodatków.