Menu strony
Dieta
Warzywa i owoce

Zdrowo jemy

Współczesny człowiek, który żyje w zamożnych krajach raczej nie głoduje. Jest całkowicie na odwrót, coraz więcej osób jest otyłych. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest mnóstwo. Przede wszystkim należy omówić skład artykułów spożywczych, które są oferowane w sklepach. Trudno o zdrowe odżywianie, kiedy na półkach są rzeczy zawierające w sobie katastrofalne dozy sacharozy, niezdrowych tłuszczy i przetworzonych elementów.
zdrowa żywność

Jakie zalety oraz atuty dla zdrowia ma współcześnie zdrowe odżywianie?

Branża spożywcza jest obecnie bardzo rozległa, chociaż nieraz jesteśmy zasypywani wręcz niezdrowymi, sztucznie przetworzonymi produktami, jakich multum jest na sklepowych półkach.Idąc do sklepu bądź większego marketu przeważnie większą część artykułów stanowią dzisiaj artykuły niezdrowe dla naszego organizmu, które zawierają wiele barwników, szkodliwych cukrów lub też tłuszczu. Mało kiedy w marketach zdołamy odszukać półki z istotnie zdrową żywnością.
Kobieta w ciąży

Zdrowa mama

Zdrowy tryb życia w czasie ciąży to zwyczajnie warunek konieczny. Ciężarne chcą się zdrowo żywić, sprawdzają nowe aktywności, wspomagają się witaminami. Jak wytrwać ciążę bez problemów?
specjalne buty do tenisa

W trakcie uprawiania sportu niezwykle istotne jest porządne obuwie - buty tenisowe

Statystyki jasno uwidoczniają, że obecnie procent ludzi energicznie uprawiających sport na bieżąco wzrasta. Oddziałuje na to dominująca moda i wzrost świadomości ludzi dotyczących zdrowego trybu życia. Wielu ludzi decyduje się na konkretną dyscyplinę i rozwija w wyznaczonym kierunku.
para podczas joggingu

Stosowna dieta i wskazówki treningowe dla postaci początkujących

Marzy Ci się śliczne, szczupłe ciało? A może zależy Ci na rzeźbie i mięśniach? Każdy z nas zdoła posiadać takie ciało, niemniej aby tak było należy w to wsadzić mnóstwo wysiłku. Wysportowana oraz smukła sylwetka nie sprawi się od siedzenia przed telewizorem i jedzenia czekolady, jeżeli chcesz być fit musisz na to zasłużyć.
brzuch

Czy dobrze wykonać zabieg liposukcji? Na czym on polega? Czy jest bezpieczny i może się jemu poddać każdy z nas?

Zabieg liposukcji może być dobrą metodą, gdyż nie działają inne sposoby. Jeśli więc masz dosyć swoich zbyt okrągłych bioder i za dużej ilości tłuszczu na brzuchu, może warto wziąć pod uwagę ten sposób? zanim jednak wydasz ogromne fundusze na ten zabieg, zbierz informacje czy rzeczywiście warto i jakiego typu niebezpieczeństwa są z tym związane.
Pasta z soczewicy

Otwieramy się na nowe eksperymenty w kuchni

Przez minione dwadzieścia lat powstało w Polsce wiele knajpek orientalnych, które oferują dania, z którymi nie mamy do czynienia w naszej tradycyjnej kuchni. Jedną z takowych dań jest m.in. zupa kokosowa, która pochodzi z samej Tajlandii. Jest to potrawa, która ma charakterystyczny smak, który przypada do gustu bardzo wielu smakoszom. Potrawa ta serwowana jest z reguły z ryżem, który ugotowany jest na parze.
Jedzenie, które poprawia humor

Jaką dietę wolą panie, a jaką panowie? - radzi nasz dietetyczka

Niezależnie od płci ciężko jest zrezygnować z jedzenia słodkości codziennie. W przypadku osób zdrowych i bez tendencji do tycia też nie jest polecane znaczne spożycie cukrów, dlatego od lat tak sporą popularnością na rynku spożywczym cieszą się słodycze bez cukru. Nowoczesne techniki i zaawansowane sposoby cukiernicze pozwalają na bezproblemowe tworzenie prawdziwych arcydzieł, niezawierających jednak białego cukru.
Dietetyk Kraków - Justyna Pampuch

Wybieramy zdrowe i zbilansowane diety spośród dostępnych na rynku

Wśród propozycji rynkowych znaleźć można aktualnie wiele produktów, które w założeniu powinny podkręcić metabolizm, wpłynąć w znacznym stopniu na odchudzanie, a więc wspomagają walkę o sylwetkę doskonałą, a także spalać tłuszcz. Trzeba być jednak rozważnym, gdyż nie wszystkie suplementy diety mogą okazać się potrzebne i dobrze dobrane.
dieta

Dieta czy uprawianie sportu - co jest bardziej skuteczne, by pozbyć się zbędnych kilogramów?

Wiosna sprzyja spacerom, wypadom nad wodę, ale także zakupom nowej garderoby. Co jednak zrobić gdy rozmiar, który nosiliśmy zeszłego roku okazuje się za mały? Stajemy przed wyborem – pogodzić się z tym i wymienić całą garderobę, czy może podjąć wyzwanie odchudzania. Zdrowy rozsądek podpowiada, że lepiej będzie zrzucić kilka kilogramów. Ale jak zrobić to szybko i skutecznie?
1 2 3 4 5 6