Menu strony
Dieta
specjalne buty do tenisa

W trakcie uprawiania sportu niezwykle istotne jest porządne obuwie - buty tenisowe

Statystyki wyraźnie uwidoczniają, że w obecnych czasach odsetek ludzi energicznie uprawiających sport ciągle rośnie. Wpływa na to panująca moda i wzrost świadomości ludzi dotyczących zdrowego trybu życia. Wiele osób stawia na daną dziedzinę i poprawia w ustalonym kierunku.
Jedzenie, które poprawia humor

Jaką dietę wolą panie, a jaką panowie? - radzi nasz dietetyczka

Niezależnie od płci ciężko jest zrezygnować z jedzenia słodkości codziennie. W przypadku osób zdrowych i bez tendencji do tycia też nie jest polecane znaczne spożycie cukrów, dlatego od lat tak sporą popularnością na rynku spożywczym cieszą się słodycze bez cukru. Nowoczesne techniki i zaawansowane sposoby cukiernicze pozwalają na bezproblemowe tworzenie prawdziwych arcydzieł, niezawierających jednak białego cukru.
ekologiczna zdrowa żywność

Jak można szybko i skutecznie zrzucić wagę? Najlepiej jak będziemy mieć na uwadze parę podstawowych zasadach

Jak odżywiać się zdrowo? To pytanie zadaje sobie sporo osób, szczególnie tych, jacy dbają o własne zdrowie i pragną mieć ładną sylwetkę. Zdrowa dieta to przede wszystkim dostarczenie organizmowi odpowiednich składników, ale we właściwych ilościach. Są to białka, tłuszcze, węglowodany jak również witaminy. Istotne jest także stosowanie odpowiednich technik kulinarnych. Tego typu dieta na pewno musi być bardzo urozmaicona pod względem artykułów spożywczych, istotne jest nabycie właściwych nawyków, dzięki którym zdrowie żywienie nie musi być trudne jak również pozwoli na pozbycie się niepotrzebnych kilogramów.
odchudzanie

W świecie, gdzie wzorem dla wielu są modelki z wybiegu każda normalna dziewczyna powinna zrzucić parę kilogramów

W świecie, gdzie wzorem dla wielu wydają się modelki z wybiegu każda normalna dziewczyna musi zgubić parę kilogramów. Widzimy kobiety mierzące ponad 170cm, mające około pięćdziesiąt kilogramów i zastanawiamy się, co zrobić, żeby tak wyglądać. Nie jest to dobry punkt odniesienia. Jednak, jeśli rzeczywiście doskwiera nam kilka lub kilkanaście kilo więcej dobrze pomyśleć o odchudzaniu. Jak szybko schudnąć?
nadwaga

Wspomaganie kuracji dietą w leczeniu chorób cywilizacyjnych

Dieta jest czymś, nad czym na nieszczęście nie wszyscy się zastanawiają na co dzień. Po prostu "wrzucamy na ruszt" byle co, nierzadko na szybko i bez większego pomyślunku. Najczęściej myślimy o odżywianiu w dwóch przypadkach, jeden z nich jest pozytywny, pozostały o odcieniu ujemnym. Wypadek korzystny zachodzi wówczas, kiedy rodzi nam się pociecha. Chcemy by dziecko prawidłowo się rozwijało. Przywiązujemy zatem wagę do tegoż co i o jakich godzinach zajada, nawet jeśli latorośl się nieco buntuje.

porady dietetyków

Droga do poprawy kondycji i wyglądu naszego ciała to często szereg starań i wyrzeczeń. Dzięki poradom specjalistów i najnowszym osiągnięciom takich dziedzin jak medycyna estetyczna, droga ta wcale nie musi być długa i kręta. Walka z nadwagą czy poprawa kondycji organizmu – powodów do zrzucenia zbędnych kilogramów może być wiele. Sprawdzona recepta na efektywne odchudzanie jest jednak jedna: zdrowa dieta, połączona z ruchem i nowoczesnymi zabiegami medycznymi. Taka kombinacja działań przyniesie efekty, a konsekwentnie stosowana rozwiąże wiele problemów
jedzenie, warzywa

Jakie są zalety tak zwanej diety pudełkowej?

Dieta pudełkowa jest obecnie jednym z najbardziej popularnych patentów na odchudzanie. Ta forma diety jest wygodna, nie zajmuje dużo czasu i daje dobre efekty.
Dietetyk Kraków - Justyna Pampuch

Wybieramy zdrowe i zbilansowane diety spośród dostępnych na rynku

Wśród propozycji rynkowych znaleźć można aktualnie wiele produktów, które w założeniu powinny podkręcić metabolizm, wpłynąć w znacznym stopniu na odchudzanie, a więc wspomagają walkę o sylwetkę doskonałą, a także spalać tłuszcz. Trzeba być jednak rozważnym, gdyż nie wszystkie suplementy diety mogą okazać się potrzebne i dobrze dobrane.
dieta

Znakomity sposób na zdobycie szczupłej i atrakcyjnej figury

Większość osób pragnęłoby zawsze posiadać szczupłą i atrakcyjną sylwetkę, która znakomicie wpłynęłaby na ich własne poczucie wartości. Niektórzy uważają, że istotna jest na tej płaszczyźnie przede wszystkim ćwiczenia fizyczne. Inni tymczasem podkreślają, że najistotniejsza powinna być zmiana nawyków żywieniowych. Nie można zaprzeczyć tezie, że dzięki odpowiedniej diecie można szybko zgubić dodatkowe kilogramy.
Sałatka z cieciorką

Jakim sposobem zaplanować zdrową dietę?

Każdy z nas chce przyzwoicie wyglądać. W dniu nowoczesnym nasz indywidualny wizerunek w wielu przypadkach jest niezmiernie ważnym elementem. Niemniej jednak odpowiedna umiejętność żywienia dla wielu bezustannie pozostaje zagadką.
1 2 3 4 5 6