Menu strony
Dieta
depresja

Terapia światłem znakomitą metodą na jesienną depresję

Mało kto przepada za jesienią. Za oknem coraz szybciej się ściemnia, a pogoda nie rozpieszcza, przez co coraz rzadziej można liczyć na słońce. Niedostatek słońca jest jednym z podstawowych powodów depresji, która jest powszechnym problemem tej pory roku. Każdego dnia czujemy się coraz bardziej skonani, mamy podłe samopoczucie oraz z trudem bierzemy się za następne zadania.
dieta

Dieta czy uprawianie sportu - co jest bardziej skuteczne, by pozbyć się zbędnych kilogramów?

Wiosna sprzyja spacerom, wypadom nad wodę, ale także zakupom nowej garderoby. Co jednak zrobić gdy rozmiar, który nosiliśmy zeszłego roku okazuje się za mały? Stajemy przed wyborem – pogodzić się z tym i wymienić całą garderobę, czy może podjąć wyzwanie odchudzania. Zdrowy rozsądek podpowiada, że lepiej będzie zrzucić kilka kilogramów. Ale jak zrobić to szybko i skutecznie?
Dieta, warzywa, odchudzanie

Leki wspomagające odchudzanie - w jaki sposób i kiedy należy je wykorzystywać?

Odchudzanie jest dziś jednym z popularniejszych problemów poruszanych w Necie, na forach, blogach albo serwisach społecznościowych. Dla wielu osób modelem odchudzania oraz dbania o posturę są znane instruktorki ćwiczeń oraz fitnessu, jakie ośmielają do dbania o prywatne ciało. Oczywiście znacznym walorem jest to, że powiększa się świadomość społeczeństwa połączona z dbaniem o sylwetkę i zdrowe ciało.

porady dietetyków

Droga do poprawy kondycji i wyglądu naszego ciała to spora ilość wyzwań. Dzięki specjalistom i najnowszym osiągnięciom takich dziedzin jak dermatologia estetyczna, droga ta wcale nie musi być zawiła. Walka z nadwagą czy poprawa kondycji organizmu – powodów do zrzucenia zbędnych kilogramów może być kilka. Sprawdzona recepta na skuteczne odchudzanie jest jednak jedna: zdrowa dieta, oraz ruch i nowoczesnymi zabiegami medycznymi. Taka kombinacja działań przynosi upragniony efekt, a konsekwentnie stosowana pozwala zapomnieć o problemach z wagą na długie lata.
zdrowie

Odchudzanie sprawia ci ogromny kłopot? Poznaj parę rozwiązań pomocnych w uzyskaniu upragnionej sylwetki

Odchudzanie to niezwykle delikatne zagadnienie dla ludzi, którzy mimo konsekwentnych starań nie mogą obniżyć swojej wagi. Czasem bowiem ciężko jest się indywidualnie zmotywować – przyjemniej jest obejrzeć film z kubkiem ulubionych lodów albo położyć się oraz poczytać książkę, aniżeli wyjść pobiegać czy poćwiczyć na zakupionych specjalnie w tym celu urządzeniach. W takim przypadku warto jest skorzystać z innych opcji, jakie nareszcie mogą przybliżyć nas do uzyskania pożądanej, smuklejszej sylwetki. Pierwszym z nich jest osobisty trener.
Pasta z soczewicy

Otwieramy się na nowe eksperymenty w kuchni

Przez minione 20 lat otworzono w Polsce gro lokali restauracyjnych orientalnych, które oferują potrawy, z którymi nie mamy do czynienia w naszej rodzimej kuchni. Jedną z takich dań jest między innymi zupa kokosowa, która pochodzi z samej Tajlandii. Jest to potrawa, która posiada charakterystyczny dla siebie smak, który przypada do gustu bardzo wielu smakoszom. Potrawa ta serwowana jest najczęściej z ryżem, który gotowany jest na parze.
herbata

Czemu dobrze pić herbaty? Jak wpływają na naszą kondycję? Jakie mają inne ukryte właściwości?

Niektóre osoby rozmyślają czy czerwona herbata to faktycznie wspaniała możliwość dla każdego? Bez wątpienia nie, gdyż nie istnieje jeden uniwersalny sposób na pozbycie się nadprogramowych kilogramów. Nie znaczy to jednak, że modny pu erh czy oolong nie mają żadnego działania.
suplementy diety w formie tabletek

Jak wspomóc dbanie o ładną sylwetkę?

Odchudzanie się jest zjawiskiem bardzo często obserwowanym we współczesnym świecie. Najczęściej spotykaną motywacją jest chęć posiadania lepszego wyglądu. Niebagatelne znaczenie ma tu również poprawa generalnie stanu zdrowia ciała. Ogólnie znany jest bowiem fakt, że raczej niewykonalna jest znaczna i trwała utrata kilogramów bez zwiększenia ilości ruchu na co dzień. Zazwyczaj przebiega to poprzez wdrożenie odpowiedniego zestawu ćwiczeń odchudzających.
Zdrowa żywność

Jakie będą plusy odpowiedniego odżywiania, ile się zyskuje na tym, że się zdrowo je

Nowoczesne życie to najczęściej pośpiech, skażenie środowiska i wszechobecny stres. To wszystko powoduje, że ciało nie otrzymuje zwykle pełnego zestawu koniecznych mu do prawidłowego działania składników odżywczych, a te które dostaje nie zapełniają dziennego zapotrzebowania bądź nie są całkowicie przyswojone.
brzuch

Czy dobrze wykonać zabieg liposukcji? Na czym on polega? Czy jest bezpieczny i może się jemu poddać każdy z nas?

Zabieg liposukcji może być interesująca metodą, ponieważ zawodne są inne sposoby. Jeśli więc miewasz dosyć swoich zbyt okrągłych bioder i nadmiernej ilości ttkanki tłuszczowej na brzuchu, może warto wziąć pod uwagę ten sposób? zanim jednak wydasz duże fundusze na ten zabieg, dowiedz się czy faktycznie warto i jakiego typu niebezpieczeństwa się z tym wiążą.
1 2 3 4 5 6