Menu strony
Dieta
depresja

Terapia światłem znakomitą metodą na jesienną depresję

Mało kto przepada za jesienią. Za oknem coraz szybciej jest ciemno, a pogoda nie rozpieszcza, dlatego coraz rzadziej widzimy słońce. Deficyt słońca jest jedną z podstawowych przyczyn depresji, jaka jest powszechnym problemem wskazanej pory roku. Każdego dnia czujemy się coraz bardziej wycieńczeni, mamy kiepskie samopoczucie oraz z trudem podejmujemy się kolejnych zadań.
ekologiczna zdrowa żywność

Jak można szybko i skutecznie zrzucić wagę? Najlepiej jak będziemy mieć na uwadze parę podstawowych zasadach

Jak odżywiać się zdrowo? To pytanie zadaje sobie sporo ludzi, szczególnie tych, jacy troszczą się o swoje zdrowie oraz pragną posiadać ładną sylwetkę. Zdrowa dieta to głównie dostarczanie organizmowi ważnych składników, ale we właściwych ilościach. Są to białka, tłuszcze, węglowodany jak również witaminy. Istotne jest również stosowanie odpowiednich technik przygotowywania posiłków. Tego typu dieta z pewnością powinna być mocno urozmaicona pod względem produktów spożywczych, ważne jest nabycie dobrych nawyków, dzięki jakim zdrowie żywienie nie musi być trudne jak również pozwoli na pozbycie się niepotrzebnych kilogramów.
garnki

Czemu wskazane jest gotować warzywa i inne towary na parze?

Współcześnie sporo mówi się o gotowaniu na parze, bowiem gotowanie na parze jest dziś najzdrowsze - o wiele lepsze niż typowe gotowanie w wodzie bądź smażenie. Co więcej gotować na parze można w dzisiejszych czasach sporo rzeczy - różne warzywa, ryż oraz makaron, a nawet ryby.
Dieta, warzywa, odchudzanie

Leki wspomagające odchudzanie - w jaki sposób i kiedy należy je wykorzystywać?

Odchudzanie jest w dzisiejszych czasach jednym z popularniejszych problemów poruszanych w Necie, na forach, blogach czy serwisach społecznościowych. Dla wielu osób modelem odchudzania oraz dbania o postawę są znane instruktorki ćwiczeń oraz fitnessu, które zachęcają do dbania o własne ciało. Oczywiście wysokim pozytywem jest to, że wzmacnia się świadomość społeczeństwa powiązana z dbaniem o sylwetkę oraz zdrowe ciało.
Dietetyk Kraków - Justyna Pampuch

Wybieramy zdrowe i zbilansowane diety spośród dostępnych na rynku

Wśród propozycji rynkowych odnaleźć można dziś wiele produktów, które w założeniu mają za zadanie usprawnić metabolizm, wpłynąć znacznie na odchudzanie, to znaczy wspomagają walkę o sylwetkę perfekcyjną, jak również spalać tłuszcz. Trzeba być jednak uważnym, gdyż nie wszystkie suplementy diety mogą okazać się zbawienne i odpowiednio dopasowane.
nadwaga

Wspomaganie kuracji dietą w leczeniu chorób cywilizacyjnych

Dieta jest czymś, nad czym niestety nie każdy się zastanawia na co dzień. Często zjadamy cokolwiek, częstokroć na szybko i bez większego pomyślunku. Najczęściej myślimy o diecie w dwu przypadkach, jeden z nich jest korzystny, drugi o odcieniu ujemnym. Przypadek korzystny zachodzi wtedy, kiedy rodzi nam się potomek. Chcemy aby dziecko prawidłowo się rozwijało. Przywiązujemy zatem wagę do tegoż co i o których godzinach zajada, nawet jeżeli nasza latorośl się trochę buntuje.
Noworoczne zmiany dla zdrowia

Kontakt z dietetykiem w trakcie odchudzania jest bardzo ważny, aby kontrolować wszelakie nietolerancje pokarmowe

Zdrowy tryb funkcjonowania jest współcześnie niezmiernie popularny i coraz więcej osób entuzjastycznie przekształca własne codzienne nawyki, aby czuć się korzystniej. Zdrowa dieta, aktywność fizyczna lub odstawienie fast foodów to jedne z głównych kroków, jakie kierują nas do lepszego samopoczucia i od razu dłuższego funkcjonowania w pełni energii.
dieta

Na pewno początki na siłowni są trudne i łączy się z nimi zdrowa dieta odchudzająca

Dzisiaj kult sylwetki jest wyjątkowo spory i sporo osób transformuje swój aktualny tryb życia na o wiele bardziej aktywny. Wdrażają oni innowacyjną dietę, uczestniczą w zajęciach fitness lub chodzą na siłownię.
jedzenie, warzywa

Jakie są zalety tak zwanej diety pudełkowej?

Dieta pudełkowa jest aktualnie jednym z najbardziej popularnych sposobów odchudzania. Ta forma diety jest komfortowa, nie zajmuje dużo czasu oraz daje dobre efekty odchudzania.
dieta

Dieta czy uprawianie sportu - co jest bardziej skuteczne, by pozbyć się zbędnych kilogramów?

Wiosna sprzyja spacerom, wypadom nad wodę, ale także zakupom nowej garderoby. Co jednak zrobić gdy rozmiar, który nosiliśmy zeszłego roku okazuje się za mały? Stajemy przed wyborem – pogodzić się z tym i wymienić całą garderobę, czy może podjąć wyzwanie odchudzania. Zdrowy rozsądek podpowiada, że lepiej będzie zrzucić kilka kilogramów. Ale jak zrobić to szybko i skutecznie?
1 2 3 4 5