Menu strony
Obiady
Obiad, kurczak

Polecane pomysły na obiad dla całej rodziny

W większej części domów często występującym codziennym dylematem jest kwestia „co na obiad”. Co interesujące, w zasadzie w każdym domu odpowiedź na to pytanie będzie brzmiała inaczej. Wszystko wynika bowiem z nawyków pochodzących z własnych domów i tego, co tam się przyrządzało w sytuacji, gdy należało przygotować coś na szybko lub otrzymać tak zwane coś z niczego.
sałatka makaronowa

Dietetyczny makaron? To możliwe!

Okres letni to wymarzony czas na zmianę menu. Owoce oraz warzywa powinny zajmować czołowe miejsce na naszym stole, wszak zdrowa dieta to 5 porcji warzyw i owoców dziennie.
zapiekanka

Ciekawe przepisy oraz rady kulinarne dla miłośników gotowania

Każdy miłośnik gotowania z pewnością uwielbia wynajdować ciekawe przepisy oraz przeróżne porady kulinarne, jakie powodują, iż jego kuchnia staje się jeszcze lepsza. Gotowanie zdoła sprawiać faktycznie nadzwyczaj wiele rozkoszy, w szczególności jeśli mamy kogoś dla kogo zdołamy gotować.
Kurczak z warzywami na patelni

Doskonałe patenty na Smakowite danie obiadowe

Jeszcze kilka lat temu większość pracowników dużych korporacji, jadło większość posiłków na mieście. Ponieważ znaczną część dnia zostawali oni w pracy, było logiczne, że woleli zamawiać obiady w siedzibie firmy lub jadać w okolicznych barach szybkiej obsługi, niż czekać z ciepłym posiłkiem do powrotu do domu. Zwłaszcza jeżeli były to osoby samotne, na których nie czekała ukochana osoba z pysznym obiadkiem. Nie ma ponad wszystko nic gorszego, niż spożywanie posiłku w samotności.