Menu strony
Dzieci
Imbryk

Standardowe imbryki emaliowane - idealna wytworność, klasa i styl

Standardowe czajniki emaliowane kojarzą nam się nieraz z czajnikami, których dawno używały nasze babci. Okazuje się, że imbryki emaliowane jeszcze raz cieszą się popularnością i znowu wpisują się w teraźniejsze trendy mody, tym bardziej, iż zostały one trochę bardziej unowocześniane oraz przedstawiają się sporo lepiej niż jego prekursorzy.
dzieci i koń

Hipoterapia, czyli pozwalająca na osiągnięcie doskonałym efektów metoda terapii osób niezależnie od wielu

Rodzice niepełnosprawnych dzieci poszukują różnych możliwości terapii. Jedną z metod, które mają szerokie grono zwolenników jest hipoterapia. Na czym polega ta metoda? Czy naprawdę jest jedną z bardziej skutecznych metod rehabilitacji dzieci? Czy jest to tylko metoda dla dzieci?
Pizza

Gdzie oraz kiedy najeść się w przystępnej cenie i smacznie? Sprawdzamy ofertę barów

SMACZNIE I TANIO

Ostatnimi czasy wszyscy jesteśmy bardzo wygodniccy. Kiedy nie chce nam się przygotowywać obiadu bierzemy do ręki telefon i zmawiamy kebab. Sporo osób się skrzywi i powie, że to niezdrowe. Tymczasem lepiej zjeść raz na dwa tygodnie kebab zamiast codziennie wcinać niezdrowe przekąski. W dodatku można kupić tylko mięso dodawane do kebaba i i na szybko przygotować do niego np. ryż i mamy przepyszne jedzonko. Poza tym zawsze w drodze z pracy czy też szkoły możemy zajść do miejsca, w którym robione są kebaby. Możemy wziąć posiłek na wynos, lub po prostu zjeść w budce to, co zamówiliśmy.
warzywa

Zbilansowana dieta dla każdego

Jak powiada polska przypowieść „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Każdy chce czuć się dobrze i nie posiadać problemów zdrowotnych. Jaki tryb życia powinniśmy prowadzić, aby nasze ciało było zdrowe? Co poczynić, aby nasze dzieci pragnęły jeść smaczne dania? Postaramy się odpowiedzieć na te oraz inne zagadnienie dopasowanego trybu żywienia.

Dzięki poświęceniu każdego dnia paru chwil na segregację odpadów, będziemy mogli ograniczyć ich ilość

Segregacja śmieci to ważna kwestia w obecnych czasach. Każda osoba „produkuje” każdego roku około 350 kg śmieci. Niestety, nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że tę ogromną liczbę można zmniejszyć w bardzo prosty sposób. Zacznijmy od własnej przestrzeni! Dzięki poświęceniu każdego dnia paru chwil na segregację śmieci, można zmniejszyć ich ilość nawet o połowę.
Ogrodowy plac zabaw

Wybór głównie wśród sprawdzonych opcji – certyfikowane place zabaw w ofercie

Place zabaw dla dzieci muszą spełniać różne oczekiwania rynkowe i posiadają wszelkie certyfikaty zgodności ze wskazaną normą PN-EN 1176 z 2009 roku. Wówczas zagwarantowane jest, że elementy i wszystkie urządzenia zabawowe są stuprocentowo bezpieczne dla bawiących się dzieci. Nasze certyfikowane place zabaw to rewolucja wśród tego typu miejsc rozrywki. Elementy wykonano z materiałów niesamowicie znakomitej jakości.
pieluszka dla dziecka

Z jakiego powodu współczesne pampersy bywają o dużo częściej eksploatowane niż pieluszki tetrowe

Wejście do powszechnej sprzedaży pieluch, zwanych popularnie pampersami, rodzice przyjęli z prawdziwą ulgą. Co dokładnie sprawiło, że pieluszki tetrowe były zmuszone ustąpić pierwszeństwa pieluchom wykonanym, mimo wszystko, z celulozy? Sprawdźmy, dlaczego niejeden tato z lat 30 ubiegłego wieku oddałby może pół majątku w zamian za opakowanie pampersów.
jedzenie

Trzustka i jej problemy

Trzustka to swoisty organ, który odpowiada przede wszystkim za regulację poziomu cukru we krwi przy pomocy odpowiednich hormonów –głównie insuliny, którą samoistnie tworzy.
Ciąża

Dawca nasienia, badania nasienia

W obecnych czasach jest o wiele więcej opcji związanych z zajściem w ciążę. Dawniej, jeśli się nie udało trzeba było to przyjąć do wiadomościlub poszukać nowego partnera. Owszem istniały jakieś sposoby leczenia niepłodności, ale nie zawsze były oparte na sensownych przesłankach. Dziś kobiety, które nawet nie mają partnera i są same i jeszcze chcą mieć dziecko, to mogą pomyśleć o banku spermy. Każdy dawca nasienia zostaje zarejestrowany w takim banku.
dziecko

Czy da się wyleczyć wady wrodzone u noworodków?

We współczesnych czasach posiadanie dziecka stało się w pewnej mierze obowiązkiem małżonków, którzy pragną należycie zatroszczyć się o swoją przyszłość. Jest to nasza oczywista kolej rzeczy wynikająca z charakterystyki naszego gatunku.
1 2 3