Menu strony
Chory
szpital

Profesjonalna pomoc lekarzy w naszym kraju

Inwazyjny zabieg taki jak resekcja żołądka przeprowadzany jest tylko w skrajnych zdrowotnie przypadkach. Inna nazwa tego zabiegu to gastrektomia. Jest to stuprocentowe lub częściowe usunięcie tego narządu oraz rezultat operacji chirurgicznej. Spore oraz wyjątkowo bogate doświadczenie naszych chirurgów pozwala żywić pełne zaufanie do wykonywanych przez nich zabiegów. Szczegółowe analizowanie każdego przypadku zdrowotnego może pozwolić na określenie, czy rzeczywiście zabieg taki jest rekomendowany.
Tabletki

Leczenie uzależnień – jak zacząć a także w którym miejscu szukać wsparcia.

Nie sposób ukryć, iż liczba dostępnych obecnie używek staje się tak wysoka, żenie trudno o wypadnięcie w nałóg. Granica pomiędzy przejściową zabawą a całkowitym uzależnieniem jest bardzo ciężka i nie trudno ją przekroczyć.
alkohol, używki

Alkoholizm oraz narkomania - przebiegli wrogowie, którzy niezauważalnie sieją spustoszenie w każdej dziedzinie życia jednostki

Zagadnienie używek często pojawia się w polskich mass mediach oraz dyskusji publicznej.Realizowane są rozmaite kampanie.
opieka nad osobami starszymi

Chciałabyś pracować jako opiekun osoby starszej? Sprawdź, z czym dokładnie się to wiąże!

Zazwyczaj praca opiekunki osób starszych nie kojarzy nam się praktycznie z niczym pozytywnym, a jedynie z wielkimi\ogromnymi i często uciążliwymi obowiązkami. Jeżeli poszukujesz pracy akurat w tym charakterze, wtedy powinnaś zapoznać się z naszym artykułem - zobacz, czego możesz się spodziewać i jak skutecznie uniknąć wszelkiego rodzaju przykrych niespodzianek!


Psychiatra z pacjentem

Rozwiązanie na pokonanie problemów

Pomoc psychologiczna odnajduje wdrożenie w przypadkach, gdy człowiek napotyka nieprzezwyciężalne kłopoty w realizacji swojego życia, związane z doznawaniem zbytniego strachu, lub innych uciążliwych do przejrzenia emocji.Kłopoty owego rodzaju mogą łączyć się w kłopotami w nawiązywaniu związków, podtrzymywaniu ich, niedostatkiem wyczucia swoich praw i suwerenności.