Menu strony
Naleśniki
patelnia stalowa

Patelnia - bardzo przydatne naczynie w każdej kuchni. Zobacz z czym to się spożywa!

Patelnia to urządzenie, jakie jest potrzebne w niejednej kuchni. Jest to urządzenie w jakim szykuje się nadzwyczaj wiele różnorodnych potraw. Bez wątpienia będzie niebywale wiele różnych patelni, jakie dzielone będą ze względu na surowiec z jakiego jest wytworzona, ze względu na jej zastosowanie jak i sam rodzaj patelni. Rozpocznijmy od prostej wiadomości : Jakie będą typy patelni?

Proste przepisy na smaczne dania

Naleśniki są szalenie popularną potrawą, która jest lubiana w naszym polskim społeczeństwie, stąd też warto wiedzieć jak je zrobić.
Ziemniak z warzywami i sosem czosnkowym

Potrawy z jajek i ziemniaków

Ziemniaki są jednym z najpopularniejszych warzyw polskiej kuchni. Standardowy obiad w Polsce składa się z mięsa, ziemniaków i jarzyn. Stanowią one też najważniejszy składnik często wybieranych dań, do których należą przykładowo pierogi czy kluski śląskie. Bardzo wielu miłośników mają także placki ziemniaczane, przyrządzane z cukrem lub wytrawnie. Różnorodne sałatki i zapiekanki z ziemniaków są dobrym pomysłem na urozmaicenie codziennego jadłospisu. Jajka natomiast spożywane są prawie równie często, w różnych formach. Są też koniecznym dodatkiem do ciast i różnych dań, do których należą na przykład naleśniki.