Menu strony
Ciało
endokrynolog

Tybetańskie klepanie - czym się cechuje, cechy charakterystyczne.

Tybetański masaż ma powyżej 5 tysięcy lat. Jest to kombinacja rożnych rodzai masaży. Polega on na skupieniu energii masażysty w jego dłoniach, a potem – oddaniu jej na ciało masowanej osoby.
warzywa

Zbilansowana dieta dla każdego

Jak powiada polska przypowieść „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Wszyscy potrzebują mieć dobre samopoczucie i nie posiadać kłopotów leczniczych. Jaki tryb życia powinniśmy prowadzić, aby nasze ciało było zdrowe? Co zrobić, aby nasze dzieci pragnęły jeść pełnowartościowe jedzenie? Dołożymy starań aby odpowiedzieć na te oraz inne problem odpowiedniego trybu żywienia.
liposukcja

Kto mógłby skorzystać z operacji liposukcji

Operacja odsysania tłuszczu obecnie jest coraz mocniej popularna. Na odsysanie tłuszczu zapisują się kobiety w różnym przedziale wiekowym, ale można zauważyć też, że korzystają z niej mężczyźni. Kuracja nie jest trudna, ale trochę nieprzyjemna. Jest ostatnią deską ratunku dla wszystkich, którzy w walce ze zbędnymi wałeczkami tłuszczu próbowali prawie wszystkiego.
Tatuaże

Bezpieczne sposoby ozdabiania ciała

Niewątpliwie każdy z nas pragnie w życiu codziennym prezentować się naprawdę ciekawie i być pewnym co do tego, że odpowiednio czuje się we własnym ciele. Jest to potrzebne do utrzymywania dobrego samopoczucia oraz wysokiej samooceny, więc pod żadnym pozorem nie możemy nawet odrobinę lekceważyć tego typu spraw. Warto równocześnie zwrócić uwagę na to, że na nasz ogólny wygląd zewnętrzny w znacznym stopniu może wpływać całe mnóstwo różnych rzeczy, zatem jeżeli chcemy uzyskać w pełni zadowalające efekty, to będziemy musieli zatroszczyć się o wszystkie z nich.
zabieg

Jeśli jesteś prawdziwą dojrzałą kobietą i chcesz natychmiastowej poprawy swojego wyglądu bez diet i wyrzeczeń - zaczerpnij odrobinę wiedzy na temat współczesnych możliwości.

W obecnych czasach - ktokolwiek z Nas, nieistotnie od ilości lat, płci i poziomu życia pragnie jak najkorzystniej się prezentować. Troszczymy się o siebie - swój wygląd zewnętrzny oraz wewnątrz, styl ubierania, gładką cerę i smukłą sylwetkę. Ze względu na prosperowanie mediów społecznościowych i dynamizację gwiazd show biznesu - pragniemy dojść do okładkowych i ekranowych perfekcjonistów. Przeważnie nikt nawet nie zezwala własnej osobie na przytycie, czy banalny gust. Podejmujemy wyzwania różnorodnych diet, uprawiamy wszelkie sporty. Nasze społeczeństwo nie chce się postarzać. Z tej racji prosperuje także w Naszym kraju duża ilość salonów odnowy biologicznej, jakie ułatwią egzystencję osobom szczególnie zatroskanych o wygląd.
Witaminy i suplementy

Lekarstwa witaminowe firmy Solgar - skrupulatnie opracowane suplementy

O tym, że odpowiednia dawka witamin i minerałów w organizmie człowieka jest wielce obowiązująca wie bodajże każdy. Nie stale jednak zapewniamy te "normowe" ilości, dlatego że tempo i styl życia, pośpiech i stres nie wiecznie na to pozwalają. Jak więc się odciążyć?
młody mężczyzna

Kosmetyki dla Mężczyzn są coraz bardziej popularne - które wybrać?

Pośród całego mnóstwa metod, jakie doskonale chronią ciało przed nadmierną potliwością na sklepowych półkach znajduje się ałun w sztyfcie. Co to za produkt?
lekarz

Problemy z układem moczowym

Prawda wygląda tak, że każdy człowiek miewa jakieś problemy ze swym ciałem. Nie ma tak, że każdy jest zdrowy i nic mu nie dolega. Powinniśmy nauczyć się żyć z tym, że nasz organizm nie jest idealny, szczególnie, jeżeli sami o niego nie zadbamy. Niestety często jest tak, że robimy wszystko, co żywnie nam się podoba, a potem dziwimy się, że posiadamy jakieś zapalenia i jesteśmy źli, że jesteśmy tak słabi. Ale rzeczywistość wygląda tak, że jeśli lepiej będziemy o siebie dbać, to nasz organizm byłby w lepszej kondycji.
robienie tatuażu

Jakim sposobem upiększyć nasze ciało?

Nie od dziś wiadomo, że posiadanie przez nas ciekawego ciała jest przez nas niezmiernie pożądane. Nasz wygląd w dużej mierze ustala nasze własne samopoczucie, a także w wielu przypadkach może pozytywnie przyczynić się do odniesienia przez nas sukcesu.
ozdobny flakonik z perfumami

Kosmetyki, jakie trzeba zabrać z sobą w podróż

Co wziąć z sobą w podróż, ażeby zadbać o swą higienę? Kosmetyczka nie powinna ważyć 2 kilogramów i wcale nie trzeba zabierać ze sobą kompletnej drogerii, ażeby w podróży zatroszczyć się o swoje ciało.
1 2 3 4 5