Menu strony
Sylwetki
siłownia

Czas iść na siłownię!

Mimo że dopiero co minęły Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, należy już pomyśleć nad letnią prezencją. Do urlopów jeszcze parę miesięcy, a więc właśnie tyle, żeby chodzić na aerobic lub siłownię i zmodyfikować nawyki żywnościowe. Kilka tygodni przed urlopami sale fitness są przepełnione tzw. "sezonowcami", którzy starają się zmienić sylwetkę w niewielkim czasie.To duży błąd, ponieważ formowanie sylwetki wymaga dużej liczby dni mocnej pracy oraz wielu wyrzeczeń.
rozmowa z lekarzem

Suplementy diety - czy dobrze jest w nie inwestować pracując nad własnym ciałem?

W obecnych czasach kult wysportowanej, umięśnionej figury jest nadzwyczaj powszechny. Zmiana złych nawyków jest zawsze sprzyjająca, dobrze jest jednak podjeść do tego ze zdrowym rozsądkiem.

Usuwanie cellulitu

Zabiegi odchudzające we Wrocławiu pozwalają na powrót do figurowej sylwetki, którą utraciliśmy w efekcie prowadzenia złego trybu życia oraz jedzenia nieprawidłowych posiłków. By powrócić do odpowiedniej formy trzeba przejść mnóstwo specjalistycznych zabiegów, które w przeważającej części zaliczamy do bardzo przyjemnych.
święty mikołaj fitness

W jaki sposób bezproblemowo zrzucić zbędne kilogramy po świątecznej przerwie ?

Święta to świetna okazja do wielu rzeczy, na jakie nie powinno się przyzwolić sobie w pozostałych dniach roku. Istnieją w ciągu roku przynajmniej dwa tego typu dni, ściśle powiązane z religią chrześcijańską, jednak na tyle mocno zakorzenione w kulturze świeckiej, że z odpoczynku od obowiązków i okazji do spotkania z bliskimi na towarzyskim gruncie korzysta wielu osób różnych wyznań, i całkiem niewierzących.
nadpotliwość

Rozmaite sposoby eliminowania nadmiernego pocenia

Przesadne pocenie to dla większości osób nader dokuczliwą i wstydliwą uciążliwością. Łączy się ona z nieprawidłową pracą gruczołów potowych.
redukcja zmarszczek warszawa

Utwardzanie paznokci Warszawa ma okazję nam podarować

Jeśli pragniemy mieć gwarancję, że na długo zachowamy młody i piękny wygląd, to nie możemy zapomnieć o najmniejszej części własnego ciała. Przez to właśnie musimy się poznać z bogatą propozycją salonów kosmetycznych, tak by ustalić, kiedy i które zabiegi będziemy pragnęli wykonać.


Utwardzanie paznokci Warszawa ma okazję nam podarować

Ciągle przyda się redukcja zmarszczek Warszawa taką proponuje


Utwardzanie paznokci Warszawa ma okazję nam podarować

Warto zadbać o wizerunek całej sylwetki, a jeżeli na własnym brzuchu pojawiła się mało estetyczna oponka, to jak najprędzej powinniśmy ją wyeliminować.